İletişim

Web sitemiz ile ilgili düşünce, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz ile ilgili her türlü iletişimi info@kpsskursum.com adresine mail atarak sağlayabilirsiniz. Lütfen iletişime geçmeden önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.

İletişim Gerekçeniz Nedir?

Sitemizde Yer Alan Yorumlar ile İlgili Şikayetler: Sitemizin herhangi bir sayfasında yer alan yorumlarda şahsınıza ait bilgi paylaşımı, hakaret vb. durumlar var ise, lütfen ilgili sayfanın linki ve şikayet gerekçeniz hakkında bilgileri info@kpsskursum.com adresine atınız.

Telif Hakkı İddiası Bulunan İçerik: Sitemizde yer alan herhangi bir içerik hakkında telif hakkı iddiası bulunan kişi veya kurumların, ilgili içeriğin sayfamız nezdindeki linki ve gerekli bilgiler ile birlikte info@kpsskursum.com adresine mail atması gerekir.

Reklam Talepleri: Sitemize reklam vermek isteyen ya da tanıtım yazısı yayınlatmak isteyen kişi veya kurumlar gerekli bilgiler ile birlikte info@kpsskursum.com adresi ile iletişime geçebilirler. Uygun bulunduğu durumlarda kendilerine dönüş yapılacaktır.

Sitemiz İle İlgili Öneriler: Sitemiz hakkında genel kullanım, eleştiri ve önerileriniz için site adı ile birlikte yukarıdaki mail adresine dönüş yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?